Gastrocentrum Posform s.r.o.

Spolehliva firma 2016Rodinná firma založená v roce 1999 převzala tradici kvalitního závodního stravování, jehož počátky spadají již do roku 1932.

Původní prostory byly generálně zrekonstruovány a nově byla dostavěna moderní vyvařovna a kompletně nové sklady. V současné chvíli splňují veškeré prostory nejpřísnější hygienické požadavky a poskytují kvalitní zázemí jak pro zaměstnance, tak i pro zákazníky.

Společnost využívá nejmodernější technologii jak pro výrobu jídel, tak i pro jejich balení a následnou distribuci. Moderní sklady s automatickým monitoringem teplot dávají záruku kvalitní úschovy veškerých surovin.

Díky vysoké kvalitě a příznivé ceně vyráběných jídel se neustále zvyšuje počet spokojených strávníků a pravidelných odběratelů. To zároveň umožňuje nadále rozšiřovat a zpestřovat nabídku a vycházet vstříc přáním a požadavkům odběratelů.

GASTROCENTRUM POSFORM  s.r.o. - idatabaze.czJídelny - idatabaze.cz

Základem nabídky jsou především jídla české kuchyně, jejíž tradici se firma snaží zachovat. Kromě české kuchyně tvoří nabídku vybrané pochutiny zahraničních kuchyní, např. slovenské, italské, čínské, japonské, ruské či mexické. Součástí nabídky je také široký sortiment zeleninových a těstovinových salátů. Denně je zařazováno vegetariánské jídlo.

Při výrobě veškerých jídel je dávána přednost ryze domácí přípravě a čerstvým surovinám před polotovary. To znamená, že např. houskový knedlík je vařen ve vodě (nikoliv v páře), bramborová kaše je vyrobena z brambor (nikoliv z prášku), vývar do polévky je pouze z masa a kostí (nikoliv z masoxu), atd.

Všechny výrobní i výdejní provozy jsou certifikovány systémem HACCP a systematicky kontrolovány dle pravidel vnitřního auditu.